Найкраща школа Ніндзюцу запрошує всіх бажаючих в свою команду. The best school of Ninja invites everyone to its team.

Наша команда

Так влаштований світ, що як ми б часом не намагалися вирватись з колеса суєтного забігу, життя постійно підштовхує нас знову і знову в монотонний, здавалося б, нескінченно-одноманітний рух по колу. В когось весь час та сили відбирає малоцікава чи, взагалі, протилежна їх сутності робота, яка дає, хоч і невеликі, та нібито, стабільні прибутки для виживання в умовах нескінченного кризисна. В когось, влаштованого та фінансового забезпеченого, основна маса часу витрачається на різноманітних розважально-бездумних тусовках і на шопінгах постійно змінної моди. А хтось, втративши віру в себе і в кращі обставини, опустивши руки в боротьбі за своє місце під сонцем, просто з дня в день котиться по нахиленій площині вниз, не бачачи ніякої мети і не очікуючи ніякого результату.

У всіх цих прошарків населення різні соціальні рівні, але багатьох поєднує внутрішня порожнеча та відсутність бачення свого життєвого призначення. Гординя, заздрість та недовіра ближньому не дозволяють дуже багатьом людям знайти тих, кому можна було б відкритись, поділитись своїми радісними чи не завжди приємними мріями, а головне, з ким можна б було з впевненістю відправитись у важливий та тривалий життєвий шлях.

Якщо Ви визначились з своїми цілями та пріоритетами, якщо ви прибічник активного способу життя, позитивного мислення та духовного розвитку, якщо Ви готові стати на Шлях самовдосконалення ще й через вивчення бойового мистецтва НІНДЗЮЦУ, то ласкаво просимо в нашу дружню команду, нашу НІНКЬО («сім’ю НІНДЗЯ»). Ми не пропонуємо нічого феєрично-ілюзорного, як багато інших добре розрекламованих «систем», які обіцяють поєднати вас з Богом, відправити подорожувати в паралельні світи, набути над могутність та всезнання, швидко зробити вас міліонерами чи мільярдерами і т.п. Через таких ділків загальна недовіра, спустошеність та очікування постійного підступу завжди тільки збільшується.

З нами, результати своєї роботи на тренуваннях Ви зможете відчувати після кожного заняття, незалежно від свого віку, статі, фізичного стану та виду вашої діяльності. Сходинка за сходинкою, крок за кроком, ми разом будемо здійматися до наших вершин, відкривати багато не тільки цікавого, але і того, що корисно знати та вміти завжди, незалежно від положення, захищеності та спокійності, на даний момент, які вам, можливо, здаються. Свої зміни Ви самі відчуєте на всіх рівнях, що позитивно буде відображатися і на загальному тонусі, на вашій фізичній формі, на вашому мисленні, настрою та, звичайно ж, на вашому оточенні.

Хоча Вам будуть запропоновані кращі техніки з кращого мистецтва перемагати, будуть пояснюватися всі тонкощі та невидимі нюанси виконання технічних та психологічних елементів, але потрібно знати та налаштовуватися на самостійну, серйозну, постійну роботу над відшліфовуванням та відточуванням, покладаючись на давню мудрість: «Капля точить камінь». Але це не значить, що Ви будете самостійно дертися на невидимо-туманну вершину. Ні, кожен в нашій команді, хто йде на цьому Шляху попереду Вас, завжди підкаже та допоможе перебороти якісь труднощі в навчанні, спираючись на свій вже надбаний в цьому напрямку досвід, адже ми рухаємося в одному цілеспрямованому зв’язку.

Так що, хоч ми не обіцяємо легкості та безболісності на цьому Шляху, відчаюватись та відступатись не варто. Весь процес навчання складається по висхідній – від простого до більш складного, що дозволяє кожному бажаючому осягнути секрети НІНДЗЮЦУ поступово та системно. Наш девіз простий: «Сьогодні бути кращим, ніж вчора, а завтра стати кращим, ніж сьогодні». Спираючись на тисячолітні традиції НІНДЗЮЦУ БУДЗІНКАН, які відкрив світу Масаакі Хацумі, ми будемо дивитися на це мистецтво з позиції нашої сучасності. Тому, в основному, відпрацюванню піддадуться ті техніки бою, які максимально допоможуть кожному з нас вийти переможцем з різноманітних неприємних ситуацій, які, не дай Боже, можуть трапитися з кожним.

Саме в надбанні особистої впевненості, в покращенні загально фізичної форми та захисно-бойового арсеналу, у відкритті більш широкого бачення ситуації та розвитку інтуїції, в максимально-корисному прояву індивідуальності та напрацюванні командної згуртованості, ми бачимо головну ціль наших тренувань.

Надбання друзів з середовища цікавих, думаючих, творчих та тих, що відповідають за свої слова і дії, людей, повірте, це, в наш час, як власне, і завжди, багато чого варте. І я особисто вдячний долі за те, що вона мені послала в учні саме таких людей. Надіюсь, що і далі буде так, і, що попереду чекають ще цінні та обопільно важливі для нас зустрічі. І, якщо вірити, що в житті випадкових зустрічей не відбувається, то якщо нам це судилося – ми обов’язково зустрінемось, принісши друг другу взаємну користь.

Вдумливості Вам, життєвої осмисленості та удачі у всіх благородних справах!

Чекаємо всіх серйозних, терплячих, постійних та чистих серцем людей в нашу команду!

Новини
2018.10.28
Увага!

Усі бажаючі можуть зайти, по посиланню внизу, на нашу сторінку в Fasebook: NINJUTSU PROGRESSIVE GENERATION та переглянути тренувальні відео-ролики.

Сегодня, как в интернете, так и в большом наличии секций по разнообразным направлениям, людям предоставляется не только безграничный выбор Пути развития, но и много стопорящих и сбивающих преград, не дающих раз и навсегда определиться в своем желании и стремлении. Многие, попрыгав, как кузнечики, с одного на другое, так, в итоге, остаются конкретно ни с чем. Имеющее множество приверженцев во всем мире, Ниндзюцу открывает всем неповторимое искусство побеждать, доставая с глубины каждого последователя такие скрытые способности и внутренние резервы, о которых никто не подозревал. Надеюсь, мы с вами станем единомышленниками и будем вместе постигать и развивать Ниндзюцу в городе Киеве, в Украине и во всем мире. Выходите на наш сайт ninjutsu.com.ua и приходите к нам на тренировки. Это правильный выбор!