Найкраща школа Ніндзюцу запрошує всіх бажаючих в свою команду. The best school of Ninja invites everyone to its team.

Ніндзюцу. Київ

Раді вітати на нашому сайті всіх тих, хто шукає Шлях духовного, фізичного та ментального розвитку, беручи за основу одне з самих цікавих бойових мистецтв світу – НІНДЗЮЦУ. Від імені всіх його послідовників, хочу ще раз виразити вдячність 34 Патріарху НІНДЗЮЦУ БУДЗІНКАН – МАСААКІ ХАЦУМІ, який широкомаштабно відкрив світу це, то того часу (1973 р.) таємне мистецтво.

Більшість інструкторів світу до цього часу, так-би мовити, суворо дотримуються на своїх заняттях, так званої, традиційної програми навчання, що йде з давніх часів Японії. Але беручи до уваги різну культуру, звичаї та ментальність з цією східною країною, а також враховуючи те, що в нинішній час все стрімко змінюється й розвивається (в тому числі й бойові мистецтва), частина світових інструкторів НІНДЗЮЦУ (в основному американці) почали вдосконалювати й підганяти це мистецтво до реалій сьогоднішнього дня та свого регіону проживання, добавляючи динаміки й практичності. Вважаю, що з часом таких гілок буде ставати лише більше, що принесе НІНДЗЮЦУ більше плюсів, а не навпаки, як гадають деякі спеціалісти з незмінними поглядами, які кажуть, що у всіх інструкторів повинна бути одна програма навчання й атестації учнів (тобто одна фабрика клонування). Як тренер-практик з більш ніж двох-десятилітнім досвідом навчання людей різних вікових, вагових, фізично-емоціональних категорій, з різних регіонів, різних політичних, релігійних поглядів та життєвих принципів, скажу, завжди підганяв не людину під систему, а систему під кожну особу, сповідуючи індивідуальний підхід до вивчення, використовуючи її сильні сторони й розвиваючи ті, що відстають. Це повинно дати найкращий результат саме для цієї особистості.

Використовуючи майже тисячолітній досвід прадавніх воїнів-невидимок, ми все ж будемо брати на своє озброєння найкращі сучасні напрацювання всіх шкіл й напрямків НІНДЗЮЦУ, а також використовувати особисті (на основі багатолітнього досвіду) технічні знахідки й бойові комбінації, що допомагають якнайкраще підготуватися до викликів сьогоднішнього дня (паралельно вивчаючи також БУДЗІНКАН). Можуть змінюватися й розширюватися технічні нюанси, але принципи повинні залишатися незмінні! Окрім вправ, що підвищують фізичні кондиції, в нашій школі розробляються й втілюються нові методики духовного та ментального розвитку. Отримувати, на кожному занятті, корисні практичні навички в самозахисті, розширення інтелектуальних можливостей, покращення здоров’я, бадьорість духу та гарний настрій, є головною задачею в нашій дружній команді, яка дивиться в одному напрямку. Якщо ви згідні з сказаним вище й відчуваєте нашу позитивну енергетику з наших відео-уроків та фотографій – Запрошуємо, разом з нами, на Шлях вивчення реального НІНДЗЮЦУ!

Ложечник Анатолій Іванович.

Новини
2018.10.28
Увага!

Усі бажаючі можуть зайти, по посиланню внизу, на нашу сторінку в Fasebook: NINJUTSU PROGRESSIVE GENERATION та переглянути тренувальні відео-ролики.

Сегодня, как в интернете, так и в большом наличии секций по разнообразным направлениям, людям предоставляется не только безграничный выбор Пути развития, но и много стопорящих и сбивающих преград, не дающих раз и навсегда определиться в своем желании и стремлении. Многие, попрыгав, как кузнечики, с одного на другое, так, в итоге, остаются конкретно ни с чем. Имеющее множество приверженцев во всем мире, Ниндзюцу открывает всем неповторимое искусство побеждать, доставая с глубины каждого последователя такие скрытые способности и внутренние резервы, о которых никто не подозревал. Надеюсь, мы с вами станем единомышленниками и будем вместе постигать и развивать Ниндзюцу в городе Киеве, в Украине и во всем мире. Выходите на наш сайт ninjutsu.com.ua и приходите к нам на тренировки. Это правильный выбор!