Найкраща школа Ніндзюцу запрошує всіх бажаючих в свою команду. The best school of Ninja invites everyone to its team.

Мотивація.

Простежуючи тенденцію минулого року, як, втім, і більш раннього періоду, я завжди стикаюся з одним, завжди незрозумілим мені, явищем. Дуже багато хлопців та дівчат, причому різного віку, телефонували мені, казали, що їм дуже подобається ця система бойового мистецтва, що вони давно шукали саме цього, що їх все влаштовує в графіку і ціна, мовляв, не проблема, що на наступне тренування, або, принаймні, через одне-два, вони обов\'язково прийдуть і, в підсумку, не доходили. Я завжди питаю себе, що ж заважає людям вже після, як би, прийнятого ними ж рішення почати собою займатися, зробити хоча б перший крок!? Якби ці люди прийшли позайматися хоча б одне заняття і там зробили висновки, що їм щось не підходить: не подобається вчитель, колектив, дуже великі або маленькі навантаження, некомфортний зал, болюча техніка, або ще якась для своєї свідомості відмовка , то це ще якось можна було б сприйняти, а так до всього цього навіть не доходить. Значить причини криються в самій такій людині. Свій плюс в них звичайно є. Це, безумовно, те, що люди внутрішньо розуміють, що займатися в нинішніх навколишніх умовах необхідно, роблять правильний вибір системи, але проявитися всьому цьому на зовнішньому рівні щось ще заважає. Відносно недавно в одній такій телефонній розмові з дівчиною, полум\'яно бажаючої, як би, займатися, я прямо запитав, що ж заважає дуже багатьом після першого невеликого кроку (такого обнадійливого дзвінка) зробити дійсний перший крок на тренування. І вона, трохи подумавши, відповіла дуже лаконічно: «Не вистачає мотивації». Саме про цю мотивацію і хотілося б сьогодні з вами, дорогі читачі, поміркувати.

Приступаючи до будь-якого почину, треба завжди знати, навіщо Вам це потрібно, і до якого кінцевого результату це може призвести. Якщо Ви зробили свій внутрішній вибір, зрозуміли, що це Вам, як поважаючій себе людині, просто необхідно, що це Ваш життєвий Шлях, тоді, довго не роздумуючи (про пастки і хитросплетіння нашої свідомості - це окрема тема для розмови), сміливо рушайте тільки вперед! Крім того, що йде своя внутрішня війна, Вас, можуть ще не розуміти рідні, відмовляти «друзі-товариші», затуляти дорогу до мети всілякі «непередбачені» життєві ситуації. І так буде до тих пір, поки Ви не наберетеся сміливості прорватися крізь ці перепони і зробити перші, найважчі, кроки. Тепер про те, яку ми пропонуємо Вам підвищену мотивацію, щоб почати раз і назавжди займатися НІНДЗЮЦУ БОЖЕСТВЕННОГО ВОЇНА:

  1. Весь час тримати в тонусі фізичні кондиції і життєву енергію. Здоров\'я понад усе!
  2. Розвивати розтяжку, гнучкість і пластику пересувань. Це зробить Вас ще більш привабливим!
  3. Розкривати і осягати духовні закони, що дозволяють домагатися Вам успіху на всіх рівнях буття.
  4. Знайти справжніх товаришів, цікавих однодумців, висококультурних та творчих особистостей, які несуть світло і позитив в навколишній простір.
  5. Вивчити саму загадкову і практичну систему самозахисту, тисячолітнє мистецтво перемагати, що дозволить Вам завжди бути більш впевненим у собі, захищеним в цьому мінливому, часто ворожому світі, а можливо, і допомогти іншим в неприємних ситуаціях.

Подумайте, хіба цього недостатньо, щоб спробувати вирватися зі своєї звичної, але тієї,що нікуди не веде, зони комфорту, змінити досі пасивний спосіб життя, постаратися викорінити шкідливі звички і подивитися на все з іншого, більш позитивного, боку. Нехай не бентежить і не зупиняє нікого ні його фізичний стан, ні вік (починати ніколи не пізно), ні відстань до місця занять (цей час також можна корисно використовувати). Терпіння і сталість на початковому етапі сходження до своїх вершин, обов\'язково, розширять горизонти Вашого світовідчуття. Так що озбройтеся рішучістю і на Шлях!

Наостанок, хочу подякувати всім своїм діючим учням за їх самовіддачу, згуртованість, світлий характер, побажати всім щастя і щоб всі мрії обов\'язково збулися! Миру і мотивації до дій вашим серцям!

Новини
2018.10.28
Увага!

Усі бажаючі можуть зайти, по посиланню внизу, на нашу сторінку в Fasebook: NINJUTSU PROGRESSIVE GENERATION та переглянути тренувальні відео-ролики.

Сегодня, как в интернете, так и в большом наличии секций по разнообразным направлениям, людям предоставляется не только безграничный выбор Пути развития, но и много стопорящих и сбивающих преград, не дающих раз и навсегда определиться в своем желании и стремлении. Многие, попрыгав, как кузнечики, с одного на другое, так, в итоге, остаются конкретно ни с чем. Имеющее множество приверженцев во всем мире, Ниндзюцу открывает всем неповторимое искусство побеждать, доставая с глубины каждого последователя такие скрытые способности и внутренние резервы, о которых никто не подозревал. Надеюсь, мы с вами станем единомышленниками и будем вместе постигать и развивать Ниндзюцу в городе Киеве, в Украине и во всем мире. Выходите на наш сайт ninjutsu.com.ua и приходите к нам на тренировки. Это правильный выбор!