Найкраща школа Ніндзюцу запрошує всіх бажаючих в свою команду. The best school of Ninja invites everyone to its team.

Розширення горизонтів НІНДЗЮЦУ.

Здраствуйте шановні прихильники НІНДЗЮЦУ! Відштовхуючись від того, що в теперішній час все більше та більше наших земляків зацікавлюється цим незвичайним та унікальним мистецтвом, ми вирішили підняти цю тему для роздумів. З кожним місяцем географія хлопців та дівчат, що заходять на наш сайт та бажають приєднатися до нашої команди, зі всіх кутків неосяжної Батьківщини все збільшується.

Відрадно, що після деякого періоду застою в фізкультурно-духовному розвитку наших співгромадян, зараз знову відслідковується тенденція збільшення інтересу до цього аспекту життя. Люди починають правильно розставляти життєві пріоритети і в наш не зовсім легкий в фінансовому плані час, розуміють, що краще вкладати кошти в свій розвиток і здоров’я, ніж триматись безцільно-тусовочного русла.

Знаючи, що не скрізь є кваліфіковані інструктора, які готові розкривати вам всі нюанси своєрідної техніки воїнів НІНДЗЯ (а їх дуже багато і розібратися з ними по книжкам і, навіть, фільмам майже неможливо), ми запрошуємо всіх, хто готовий стати на Шлях свого вдосконалення та пропагування НІНДЗЮЦУ в своєму регіоні, до співпраці. Якщо Вам це не просто цікаво, а якби життєво-необхідно, якщо Ви готові запалити великою метою серця інших людей і згуртувати їх в колектив однодумців, якщо Ви хочете розфарбувати свою долю в яскраві та теплі відтінки, а не перебувати в сірій суєтності, приєднуйтесь до нашого філіалу.

Надіємось, що разом з вами ми розширимо горизонти НІНДЗЮЦУ БОЖЕСТВЕННОГО ВОЇНА на наших благодатних землях і всі наші ціле направлені, гарні та розумні люди зможуть втілити свою мрію – вивчати мистецтво перемагати, а це саме те, що потрібно всім всюди та завжди, де б і якби вони не жили і чим би не займались.

Хочеться нагадати, що в нас немає вікових обмежень, головне мати високоморальні людські цінності, терпіння, постійність та наполегливість на вибраному Шляху. Для того щоб відкрити очно-заочне навчання нам потрібен лідер (ймовірний майбутній тренер), який міг би знайти та згуртувати наших однодумців в своєму місті (регіоні), тобто зайнятись організаторськими моментами по налагодженню цього процесу (реклама, зал, можливе місце для зупинки приїжджих), а також допомагати всім на тренуваннях відпрацьовувати наданий для вивчення матеріал.

На закінчення, хочеться нагадати, що той, хто ставить перед собою світлі цілі та планомірно до них рухається, обов’язково досягає успіху.

Мир вашим серцям і будьте щасливими!

Новини
2018.10.28
Увага!

Усі бажаючі можуть зайти, по посиланню внизу, на нашу сторінку в Fasebook: NINJUTSU PROGRESSIVE GENERATION та переглянути тренувальні відео-ролики.

Сегодня, как в интернете, так и в большом наличии секций по разнообразным направлениям, людям предоставляется не только безграничный выбор Пути развития, но и много стопорящих и сбивающих преград, не дающих раз и навсегда определиться в своем желании и стремлении. Многие, попрыгав, как кузнечики, с одного на другое, так, в итоге, остаются конкретно ни с чем. Имеющее множество приверженцев во всем мире, Ниндзюцу открывает всем неповторимое искусство побеждать, доставая с глубины каждого последователя такие скрытые способности и внутренние резервы, о которых никто не подозревал. Надеюсь, мы с вами станем единомышленниками и будем вместе постигать и развивать Ниндзюцу в городе Киеве, в Украине и во всем мире. Выходите на наш сайт ninjutsu.com.ua и приходите к нам на тренировки. Это правильный выбор!