Найкраща школа Ніндзюцу запрошує всіх бажаючих в свою команду. The best school of Ninja invites everyone to its team.

Завжди важливий правильний вибір Шляху!

Сьогодні, в епоху глобального Інтернету, люди мають великий вибір інформації по різноманітним напрямках людської діяльності, мистецтвам, відкриттям, досягненням, тематичним захопленням і т.д. Здавалося б, все можливо взнати сидячи вдома за комп\'ютером, все доступно висвітлено і не залишилося ніяких секретів. Але як показує реальність, це не зовсім так. Наприклад, значна більшість шукаючих для себе універсальне бойове мистецтво, мало що знає про НІНДЗЮЦУ, про що свідчать питання тих, хто побачив нашу рекламу (але не проглядав відео).

Я, звичайно ж, хочу доторкнутися до теми вибору напрямку вдосконалення і ще трішки відкрити завісу із загадкового та неповторного мистецтва, духовно-психологічного розвитку, виживання та перемоги над обставинами, як ті б не складалися – НІНДЗЮЦУ. Так ось, вибрати собі заняття є з чого. Багато корисного для підтримання фізичної форми, підняття емоційного тонусу, знайомства з енергійними та запальними людьми. Хтось прагне до чемпіонства в спортивних змагання, хтось вивчає танці народів світу, хтось співає, хтось грає і т.п. Все це дуже чудово, коли в людини є мета та бажання розвиватися. І ось всім таким активним та позитивним особистостям, незалежно від статі та віку, хочу донести цікавість, корисність та важливість занять ще й НІНДЗЮЦУ, найяскравішого та ефективнішого бойового мистецтва минулого та сучасності.

У нас кожен зможе отримати навички реального самозахисту (що буде придатне завжди!), вивчаючи вірні рухи та переміщення в просторі; правильність падіння, перекиди та перекати; звільнення від різноманітних захватів; блокування та уникання ударів руками та ногами; володіння традиційною зброєю НІНДЗЯ і захисту від всіх видів збройного нападу. Початкові техніки всі бажаючи можуть переглянути в наших відео-уроках (www.ninjutsu.com.ua), хоча для того щоб розібратися з непомітними нюансами їх виконання, потрібно обов\'язково відвідувати тренування НІНДЗЮЦУ в місті Києві. На подальших етапах ви відкриєте багато цікавого в філософських аспектах, психології воїна та медитативних практиках НІНДЗЯ; концепцію захисту та контратаки з позиції п\'яти стихій: ЗЕМЛЯ, ВОДА, ВОГОНЬ, ПОВІТРЯ, ПОРОЖНЕЧА. Тут кожен зможе знайти свій, більш придатний і близький по фізичній конструкції та внутрішнім відчуттям технічний арсенал, який зможе допомогти вам і вашим близьким в непередбачених життєвих ситуаціях (до яких треба бути завжди готовими!). Ви будете більш впевненими в собі, що позитивно відобразиться на вашій поведінці, вашому ставленні до життя і, звичайно ж, до вашого оточення.

Зараз, як до речі, і завжди, не легкі часи. І, на жаль, найближче майбутнє не передбачає спокійної безхмарності, напевне, нікому з нас. Саме тому потрібно визначитися зі своїми життєвими пріоритетами, як можна правильніше робити кожний свій крок, вибір Шляху, найбільш ефективно та раціонально використовувати кожну хвилину свого часу, бути більш обережним в виборі побратимів, прискіпливішим і більш принциповим до себе, більш відповідальнішим перед майбутнім своєї Батьківщини, своїх любимих та близьких людей. Постійно змінюйте себе до кращого та прямуйте до світлих, Божественних ідеалів. Чекаємо всіх в свою команду! Успіхів вам у позитивних починаннях!

Новини
2018.10.28
Увага!

Усі бажаючі можуть зайти, по посиланню внизу, на нашу сторінку в Fasebook: NINJUTSU PROGRESSIVE GENERATION та переглянути тренувальні відео-ролики.

Сегодня, как в интернете, так и в большом наличии секций по разнообразным направлениям, людям предоставляется не только безграничный выбор Пути развития, но и много стопорящих и сбивающих преград, не дающих раз и навсегда определиться в своем желании и стремлении. Многие, попрыгав, как кузнечики, с одного на другое, так, в итоге, остаются конкретно ни с чем. Имеющее множество приверженцев во всем мире, Ниндзюцу открывает всем неповторимое искусство побеждать, доставая с глубины каждого последователя такие скрытые способности и внутренние резервы, о которых никто не подозревал. Надеюсь, мы с вами станем единомышленниками и будем вместе постигать и развивать Ниндзюцу в городе Киеве, в Украине и во всем мире. Выходите на наш сайт ninjutsu.com.ua и приходите к нам на тренировки. Это правильный выбор!